פרגולות עץ גושני

דקמן עבודות עץ מתכננים ומעצבים פרגולות מעץ גושני באיכות גבוהה ועם חומרי גלם משובחים.

התכנון מתבצע לאחר בחינת תנאי השטח והמבנה, התאמה של העיצוב והצבעים לסגנון הבית והגינה, נטילה של מידות מדויקות והתקנה העומדת בכל כללי הבטיחות הנדרשים.

 

עבור לגלריה המורחבת

פרגולה היא אמצעי המשרת שתי מטרות עיקריות: הצללה ונוי. היא מותקנת בגינות, מרפסות, חצרות הבית ומאפשרת ישיבה במתחם החיצוני של הבית גם בזמנים בהם השמש קופחת וגם בזמנים בהם יורד גשם. באמצעות פרגולה ניתן לנצל את הגינה כל השנה ולא להיות תלויים במזג האוויר שמפריע לארח, ליהנות מהאוויר ולבלות עוד זמן "חוץ". כשמדבר על פרגולה מעץ גושני, מובטחת יציבות, עמידות ואיכות, לצד היופי הרב.

יש לכם רעיון ואתם לא יודעים איך לממש אותו? בשביל זה אנחנו פה.

חייגו אלינו 077-3307172

למה פרגולה עץ גושני?

עץ גושני הוא עץ ממשפחת העצים הרכים. מבין כל העצים הרכים הוא הקשה מכולם, והוא חזק ומסיבי. צבעו לבן, עד לבן צהבהב והוא עץ שמלבד יופיו, קל לעבד אותו והגיע איתו לגימורים מדויקים ואיכותיים. מאחר ומדובר בעץ יפה במיוחד, רבים מעדיפים שלא ללטש ולעבד אותו יותר מדי כדי לשמר את היופי הטבעי שלו. באופן זה, גם אם צובעים אותו, עדיין בולט יופיו הרב.

עץ גושני צומח לגובה רב והקורות הנחתכות ממנו הן ארוכות ועבות. הן מתאימות מאד לפרגולה הדורשת קורות גדולות יותר מהסטנדרטי ומבטיחות אורך חיים ארוך מהרגיל, תוך שמירה על מראה העץ ועמידותו לאורך זמן.

סוגי עץ גושני

ישנם שלושה סוגים עיקריים של עץ גושני והם הגושני הלבן המגיע מארצות אירופה הקרה, אידיאלי לבניית פרגולות והזול מבין העצים הגושניים, דאגלס פייר שמקורו בצפון אמריקה והוא גמיש, גוונו ורדרד והגמישות שלו מאפשרת עיבוד קל ועץ האלון הגושני המגיע מאירופה וארצות הברית והוא קשה במיוחד ועם טקסטורה ייחודית שמתאימה לעבודות יוקרתיות.

כשבונים פרגולה עץ גושני, צרך לקחת בחשבון שהתוצאה הסופית היא כפרית, מחוספסת וגסה מעט, אולם מבטיחה ייחוד, עמידות ופתרון הצללה אופטימלי ליושבים תחתיה.

ניתן לרכך את מראה הפרגולה באמצעות קירוי מבמבוקים המשתלבים היטב בעץ, או להזמין פרגולה שהקורות שלה יתלבשו אחת על השנייה באמצעות מעין זיזי שיוצרים בשתי הקורות.

כך או אחרת, פרגולה מעץ גושני היא אחת היפות והייחודיות ביותר מבין הפרגולות. ניתן להזמין את העץ בחתכים שונים, לצבוע אותה ולשלב אותה היטב במראה הכללי של הבית או כפרגולה תלויה ללא עמודים תומכים. פרגולה מעץ גושני מתאימה מאד לנוף הישראלי ומוסיפה לסגנון האורבני שבמרכז הארץ מראה כפרי ושונה, משתלבת היטב ויוצרת מראה כפרי, חמים ונעים, יחד עם היכולת שלה לספק הצללה מירבית מפני השמש והגנה מיטבית מפני הגשם.

צריך לדעת להתקין

הכנת פרגולה עץ גושני, יפה ואיכותית ככל שתהיה, לא מספיקה. חשוב גם לתכנן את ההתקנה שלה, בהתאם למפרט הקירות ולנקוט בכל אמצעי הבטיחות הנדרשים כדי להבטיח פרגולה יציבה וישרה.