ליעוץ והזמנות התקשרו עכשיו  077-3307172 או השאירו

פרטים ונחזור אליכם בהקדם.

 


 

עם פרגולות, אתם יכולים לשבת בסלון… בחוץ

פרגולה יפה, אותו פריט ריהוט מעוצב שמאפשר לכם לשבת בחוץ אבל להרגיש בפנים, היא הצעקה האחרונה בעיצוב חצרות ומרפסות. האם כל אחד זקוק לפרגולה? בהחלט רצוי להציב פרגולות יפות ואיכותיות כדי לשדרג את הישיבה מחוץ לכותלי הבית.

מה מספקות לכם פרגולות?

פרגולות הן האמצעי האולטימטיבי להסתתר מפני השמש בזמן ישיבה מחוץ לבית. הן מספקות מסתור מהצל בסגנונות עיצוב שונים ומגוונים ולמעשה מהוות מעין המשך של הבית אל תוך החצר או המרפסת. פינת הישיבה שלכם תשודרג עם פרגולות מעליה ותהפוך פינה פשוטה לסלון מחוץ לבית. האפשרות של סעודה ליד שולחן אוכל מתחת לפרגולה הופכת את כל העניין לאפשרי, כשלא צריך להסתתר מהשמש שקרניה עשויות להיות חזקות מדי, בעיקר בישראל. כיום, פרגולות בחצר אינה מאפיינת רק אנשים אמידים שמעזים להציב פרגולות בחצר ביתם. בשנים האחרונות נחיצותן של פרגולות והביקוש העולה למוצר זה הוריד בצורה משמעותית את מחיריהן. בנוסף, בשל הביקוש העז, המגוון של הפרגולות המוצעות למכירה עצום. פרגולות עשויות עץ איכותי, שמותקנות על ידי חברה מקצועית ואמינה, יחזיקו מעמד המון שנים ויאפשרו לכם ליהנות מהן בלי חשש לבלאי.

איך תדעו איזה סוג פרגולה רצוי בשבילכם?

מגוון הפרגולות הוא עצום ואתם עשויים להתבלבל מההיצע הרב. הדבר הראשון המבחין בין הפרגולות השונות הוא איכות חומרי הגלם, כשהחומר המומלץ ביותר הוא עץ איכותי שעמיד לפגעי מזג האוויר. הדבר השני המבחין בין הפרגולות הוא העיצוב שלהן, וכאן השמיים הוא הגבול. פרגולות יכולות להוות סוכך קטן ואוורירי מפני השמש או מסתור גדול שלא מאפשר לקרני השמש לחדור כלל וכלל. הטעם שלכם והתקציב ישפיעו על הפרגולה שתרכשו בסופו של דבר.

מי מרכיב פרגולות והיכן עושים זאת?

פרגולות מתקינות חברות מיוחדות אשר מתמחות בהתקנת  עבודות עץ דומים כמו דקים, ריהוט לגן וכד'. כמו בכל תחום, רצוי לבדוק מראש את אמינות החברה שאליה אתם פונים, את המקצועיות של העובדים בה ואת איכות חומרי הגלם של המוצרים שלה. כדי ליהנות מפרגולה איכותית לאורך זמן, התייעצו עם מומחים מקצועיים בדבר התאמת הפרגולה הנכונה למרפסת או לחצר שלכם.