פרגולות עץ

עיצוב גינות ומרפסות מעץ תמיד היה ותמיד נחשב לתחום בנייה איכותי ויוקרתי. רבים מבקשים להחזיר לביתם את המראה החמים והעשיר, היוקרתי והקלאסי, שמלווה אותנו כל השנים בנאמנות רבה- העץ. פרגולות עץ הן התשובה המנצחת לפרקטיקה משולבת יופי, ומעבר להצללה שהן מספקות, יש להן מראה שלא ניתן להישאר אדישים אליו.


פרגולות – גלריה מורחבת

 

יש לכם רעיון ואתם לא יודעים איך לממש אותו? בשביל זה אנחנו פה.

חייגו אלינו 077-3307172

 

אנו בדקמן מתמחים בהכנה והתקנת פרגולות מסוגים שונים, בהתאם לרצון הלקוח ובהתאמה מושלמת למקום בו היא מותקנת, בין אם בגינת הבית, במרפסת או גג הבית. הפרגולה מתוכננת בשיתוף מלא עם הלקוח, והתקנתה מתבצעת באופן יעיל ומקצועי, ומעל הכל בטיחותי. אנו, צוות דקמן בנייה ועיצוב מעץ, המומחים בכל תחומי תכנון ובניית פרגולות עץ, מאמינים בהתנהלות מסודרת, אחראית ומקצועית מול כל לקוחותינו כחלק מהסטנדרטים הגבוהים שאנו מציעים להם, מבחינה אתית ומקצועית כאחד, ומזמינים אתכם להתרשם מהיכולת, מהניסיון, מהאיכות ומהמגוון הרחב שאנו מציעים לכל לקוחותינו.

פרגולות – צל ויופי במקשה אחתפרגולות מעץ רב שכבתי.

בניית פרגולות אינה דבר של מה בכך, ואין להקל ראש בהליכי התכנון, הבניה והביצוע שלה. זוהי אחת העבודות עץ המבוקשות ביותר היום. מדובר על גג לכל דבר ועניין, כזה האמור גם לשרת את דיירי הבית מפני קרני השמש, גם מפני טיפות הגשם ובעיקר להיות יציב לאורך זמן מבלי לסכן את מי מאלו המתגודדים מתחתיו. ישנם מספר סגנונות של בניית פרגולות בהם נעשה שימוש בעצים שונים כגון עץ אורן (שמשומש לרוב גם בבניית דק לגינה), עץ לבן גושני ועוד סוגי עצים טבעיים, כגון עצי האשוח הלבן והדאגלס-פיר האדמדם, היכולים לספק את הפתרונות האפקטיביים ביותר לאלו המעוניינים בפרגולות עץ איכותיות. לכל סוג וזן יש היתרונות הבולטים שלו, המאפיינים שלו ודרכי החיתוך וההכנה המתאימים לו.

פרגולה – מילת המפתח – איכות

פרגולות עץ איכותיות, כפי שאנו מספקים ללקוחותינו, חייבות להימדד במספר פרמטרים איכותיים בסיסיים כגון התאמת חומרי הגלם לייעודהם של הפרגולות במרכז ולמטרות הקצה שלהן, תכנון נכון שלה אל מול תוואי השטח והמבנה, התאמת הסגנון והצבעים לשאר חלקי הבית ולגדר עץ אם יש או לכל פרט אחר. לפיכך, התהליך צריך להתחיל תמיד, בפגישת היכרות בבית הלקוח, במרכז או בשרון בה יבקש איש המקצוע פירוט מטרות ויעדים, שאיפות ורצונות, ייקח מידות מדויקות ורק אז ייגש לתכנון הפרגולה הרצויה, עד להתקנתה בפועל. סוגי העץ השונים המשמשים לבניית פרגולה ניתנים לשימוש בצבעם הטבעי והמיוחד, אולם ניתנים גם לצביעה בגוונים שונים בהתאם לסגנונכם וטעמכם.

ניצול יעיל של השטח בעזרת פרגולות

פרגולות מספקות מענה אידיאלי לכל מי שמעוניין לנצל את השטח בגינתו, במרפסת שלו או שבגינה. שמש קופחת, גשם או רוח עזה, הופכים לשיקולים משניים ברגע שיש פרגולה יפה מעץ, אסטטית למראה ופרקטית לשימוש. האפשרויות הן בלתי מוגבלות, החל מפרגולות מעוצבות אישית ומותאמות במדויק לגודל החלל המבוקש, אופיו ועיצובו וכלה בפרגולה תלויה וייחודית, המשווה מראה של גג צף בגינתכם.

סגנונות נוספים של פרגולות עץ הם פרגולות הנתמכותעל עמודים או פרגולות המותקנות בין שני קירות תומכים. עיצוב הפרגולה יכול להיות אישי או עם קבלת ייעוץ מאנשיי מקצוע שלומדים קודם כל את הצורך בפרגולה.