עבור לגלריה המורחבת

מחסני עץ- פרקטיקה לצד יופי

מחסני עץ באים לתת פתרון אחסון לחפצים שונים, כלי עבודה וגינון וכיוצ"ב. לרוב הם ממוקמים בגינה או בחצר. היתרון של מחסני עץ על מחסנים העשויים מתכת או פלסטיק הוא כי מעבר לפרקטיקה ולפתרון האחסון שהם מספקים, הם עשויים חומר גלם יפה אשר משתלב היטב בגינה ובמראה הטבעי שלה, זאת בניגוד למחסנים העשויים מחומרי גלם אחרים, הזרים למראה הגינה, ואינם משתלבים בה בצורה הרמונית וטבעית.

 

יש לכם רעיון ואתם לא יודעים איך לממש אותו? בשביל זה אנחנו פה.

חייגו אלינו 077-3307172

 

אנו בדקמן מתמחים בעבודות עץ רבות ומורכבות, ביניהן גם מחסני עץ. בניית המחסנים נעשית בתיאום מלא עם הלקוח, לאחר פגישת יעוץ והחלטה על הסגנון, על המידות ועל סוג העץ המבוקש. עבודתנו מתאפיינת בליווי אישי לאורך התהליך כולו ועד לסיום ההרכבה של מחסן העץ, לשביעות רצונכם המלאה.

 

מחסני עץ- ערך מוסף למחסן

בניית מחסני עץ מקבלת מקום של כבוד: הלקוח בוחר את המידות הרצויות לו ואפילו את עיצוב המחסן- הוא יכול להיות עם חלונות, בלי חלונות, ובגדלים שונים. בניגוד למחסני פלסטיק או מתכת, מחסני עץ נראים ממש כמו בתים קטנים וכפריים, וניתן אפילו להוסיף להם גג רעפים לשיפור המראה. מחסני עץ יהיו לרוב עשויים עץ אורן אותו ניתן לצבוע בכל גוון בהתאם לטעמכם ולעיצוב הגינה, להתאימו לדק שבחצר ועוד. למרות שרבים מעדיפים את הצבע הטבעי והחמים, המשתלב יפה עם נוף הגינה או עם הפרגולה. כאמור, חשוב לציין כי בניית מחסני עץ היא אינדיבידואלית, מותאמת לצרכי הלקוח ולמידות הרצויות לו, וההכנה מתבצעת רק לאחר התייעצות עימו ואישורו.652f416918fc18.jpg

מחסני עץ- כל מה שרציתם לדעת

חיפוי הגג של מחסני עץ מתבצע במגוון דרכים:

רעפים- רעפים הם חיפוי גג העשוי לרוב חרס או בטון צבוע. הם מונחים באלכסון בצורה בה הם משתלבים זה בזה. רעפים מוסיפים נופך של יופי בגג, במיוחד אם גם הבית בסמוך הוא עם גג רעפים. סוג רעפים נוסף הם רעפי שינגלס, העשויים מתרכובת המכילה זפת וחומרי אספלט. אלו הם רעפים יפים מאד למראה ועם עמידות גבוהה במיוחד למים ופגעי אקלים שונים.

איסכורית- מדובר על פח גלי ומגלוון. גג איסכורית מבטיח אטימות מרבית, הגנה ועמידות מלאה בפני מפגעי אקלים למיניהם, והוא מומלץ לחיפוי מחסני עץ, בעיקר בשל היותו אטרקטיבי מבחינת המחיר.

פאנל מבודד- מדובר באחד הלהיטים של בנייה קלה. הוא עשוי אלומיניום, איכותי מאד ומציע רמת בידוד אולטימטיבית. כמו כן הוא בעל מראה אסתטי מאד.

פרספקט– זהו סוג של פולימר המזכיר פלסטיק, עלותו זולה, הוא קל אך עמיד מאוד ולא ניזוק בקלות. הפרספקט מוצע בגוונים שונים וגם בשקוף הניתנים לבחירת הלקוח.

מומחים בתחומם

דקמן מזמינים אתכם להתרשם ממגוון רחב של מחסני עץ המותאמים אינדיבידואלית לטעמכם מבחינת המידות הרצויות והעיצוב המתאים לגינתכם ובוודאי אם קיים דק לגינה המרווחת. מהיום אין צורך להצניע את המחסן בפינה נסתרת בגינה או בחצר, אלא להבליט אותו ולהראות את יופיו. מחסן הוא פתרון נפלא לאחסון כלי גינה וחפצים אחרים, ואם מדובר במחסנים שהם מחסני עץ, התוצאה היא פרקטית, יפה ונוחה.