חידוש דקים- תתחדשו!

יש לכם דק יפה ושמור, התקנתם אותו בעזרת חברה מקצועית ומומחית בהתקנה ובחרתם בעץ איכותי ויפה. עדיין, השנים, מזג האוויר המתחלף, המשחקים של הילדים על הדק ותחזוקה לא נכונה, גורמים לבלאי בדק, עד שיום אחד הוא נראה מיושן, דהוי ואלי גם עם איזו שריטה או שתיים. כן נכנס לתמונה חידוש דקים הנעשה בידיים מקצועיות, עם המכשור המתאים, הידע המקצועי ובעיקר עם המון נסיון. מה אתם קבלים בתמורה? דק חדש לגמרי, שנראה ממש כמו ביום בו התקנתם אותו בפעם הראשונה.

חידוש דקים הוא תהליך המצריך ידע, מיומנת והיכרות עם סוג העץ ממנו עשוי הדק.

שיוף וליטוש העץ: שיוף העץ

חידוש דקים נעשה באמצעות שיוף וליטוש העץ, תוך כדי ישור שלו והחלקת כל משטח הדק. הרעיון הוא לשייף וללטש את המשטח שהתבלה ולחשוף שכבה חדשה של עץ רענן ויפה. עומק השיוף נעשה לאחר הפעלת שיקול דעת מקצועי, בהתאם לרמת הבלאי של העץ ומצבו הכללי. בהמשך, לאחר השיוף, הליטוש ויישור המשטח, מתבצע שימון שלו.


שימון וצביעת העץ: שימון וצביעת העץ

גם בשלב השימון, נעשה שימוש במכונה מיוחד שתפקידה להזריק ולמרוח שמן מחומם, כאשר גם השמן עצמו הוא ייחודי ואיכותי ביותר.

 

דקמן, בנייה ועיצוב בעץ, מתמחים בחידוש דקים ברמת גימור גבוהה ואיכותית. החברה עוסקת בחידוש דקים, תוך שימוש בציוד ובמיכון המתקדמים ביותר ותפעול שלהם על ידי בעלי מקצוע מובילים בתחומם, עם נסיון עשיר, ידע רב ודיוק מקסימלי בעבודה. לאחר שהתבצע חידוש דקים, תגלו דק מחודש ויפהפה, עם שכבת עץ חדשה, ישרה וחלקה, ממנה תוכלו ליהנות עוד זמן רב.

בזכות הנסיון

 העץ הוא חומר גלם חי העובר שינויים במהלך השנים. הוא מתרחב, מתכווץ, דוהה ומתלכלך. היתרון העצום הוא שעם הידיים הנכונות ניתן לחדש את מראהו, לרענן אותו ולהחזיר לו את המראה החדש והיפה. עבודות העץ אותם אנו מתחזקים ומחדשים באופן קבוע הם פרגולות, דקים וגדרות עץ.

חידוש דקים – יופי בלתי מתכלה

כדי שהשיוף יהיה ברמה הגבוהה ביותר, איכותי ומושלם, צריך להשתמש גם במכשור המתאים. ישנן חברות בודדות בארץ, כמו למשל דקמן,  שיש לה את הכלים המתאימים והמתקדמים ביותר, שיבטיחו חידוש דקים באופן איכותי ומושלם. מכונות מתקדמות וייעודיות למטרת חידוש דקים מאפשרות הקצעה של כל סוגי הדקים, ברמת דיוק מרבית ומושלמת ובשל הדיוק הזה הן מתאימות גם לפרקטים.

כשחברה העוסקת בחידוש דקים מגיעה מרקע של בנייה והקמת דקים לגינה ועבודות עץ נוספות, הערך המוסף שלה הוא גם בתיקונים קונסטרוקטיביים, כמו למשל החלפת לוחות פגומים, חיזוק ברגים או החלפתם ומתן יעוץ מקצועי המתבסס על ידע, נסיון והיכרות עם כל האספקטים של העץ ממנו מורכב הדק.