דק סינטטי – חושבים ירוק

דק סינטטי הנראה ממש כמו דק מעץ מלא, קל לתחזוקה וקל במחיר. אנשי המקצוע המומחים שלנו בקיאים בהכנה והתקנת דקים סינטטיים, באופן יציב וחזק שיישמר בגינתכם לאורך זמן רב מאד.

 

עבור לגלריה המורחבת

 

יש לכם רעיון ואתם לא יודעים איך לממש אותו? בשביל זה אנחנו פה.

חייגו אלינו 077-3307172

 

דקים פרצו בסערה לגינתם וחצרותיהם של ישראלים רבים שגילו את היופי הרב, נוחות האחזקה והחסכון הניכר במים. בכלל, עיצוב הגינה הולך ותופס חלק חשוב בעיצוב הבית ותוספת של דק היא כמעט ומתבקשת לשדרוג המראה.

יחד עם זאת, כשעולה שאלת בחירת סוג הדק, עולים גם שיקולים אקולוגיים וכספיים. לסוגיות אלו יש מענה חד משמעי והוא נקרא דק סינטטי.

מהו דק סינטטי

בעבר היו מיוצרים דקים מעץ מלא בלבד. הם אכן יפים ומרשימים אולם דורשים השקעה כספית לא מבוטלת, תחזקה שתבטיח שימור של העץ שיש לו תכונות כמו התכווצות והתרחבות וגם מזיקים שנטפלים אליו.

עם השנים, בעיקר לאור המודעות ההולכת וגוברת לאיכות הסביבה, בנייה ירוקה והתחשיב הכספי, הלך ותפס הדק הסינטטי מקום של כבוד בחצרות וגינות רבות.

להיות בלי ולהרגיש עם

דק סינטטי עשוי מחומרים שאינם עץ אולם הם עשויים באופן שמדמה את מרקם העץ, צבעו ומראהו. כלומר, על פניו עושה רושם שמדובר בדק עשוי עץ. הטכנולוגיה בתחום התפתחה מאד בשנים האחרונות וכיום מיוצר מגוון רחב מאד של דקים סינטטיים, עם מגוון צבעים וטקסטורות.

ברוב המקרים מיוצר דק סינטטי משילוב של פולימר ושל שבבי עץ. כיום רוב החברות המייצרות אותו מבטיחות אחריות של עד עשרים וחמש שנה ללא חידוש דקים כמו בסוגי הדק מעץ אמיתי.

מחירו של דק סינטטי הוא זול משמעותית ממחיר דק עץ וגם זמן ההכנה והאספקה שלו מתקצר מאד.

דק סינטטי הוא בעל עמידות וחוסן גבוהים בפני כל תנאי מזג האוויר, לאורך שנים רבות. הוא חזק ויציב ומאפשר נשיאה של משקל אדם או רהיטי גינה ללא כל קושי, כולל גרירה שלהם ללא שריטות או סימני מכות, עמיד בפני מים ולא מתנפח או נרקב במגע איתם. כל סוגי ואמצעי התחזוקה הנדרשים מדק איפאה או דק אורן, לא נדרשים בדק סינטטי ולמעשה כל שהוא זקוק הוא ניקוי עם מים וסבון.

כשיודעים לייצר דק סינטטי באופן מקצועי המבוסס על נסיון ועל היכרות עם חומרי הגלם, נוצר דק סינטטי עם גימור איכותי ויוקרתי ומראה הדומה לגמרי לעץ.