דק לגינה

דקמן, מומחים בבניית דקים לגינה, אנו מזמינים אתכם לפנות אלינו בכל שאלה או בקשה ולקבל יעוץ ממומחים בתחום שיסייעו לכם להפוך את גינתכם למקום שלא תרצו לעזוב אותו, עם ליווי אישי שלנו, יעוץ מקצועי, הצעות לפתרונות ייחודיים ומקוריים עד לשביעות רצונכם המלאה.

עבור לגלריה המורחבת

 

יש לכם רעיון ואתם לא יודעים איך לממש אותו? בשביל זה אנחנו פה.

חייגו אלינו 077-6670591

 

בכל הנוגע לעיצוב בגינה והחצר, הצרכן הישראלי כבר לא מתפשר ומחפש פתרונות אסתטיים, יפים ובטוחים לחלק החיצוני של ביתו, תוך התחשבות בנותנים נוספים, למשל משמעת המים בישראל ותנאי מזג האוויר. כל האלמנטים הללו הביאו רבים מבעלי הבתים לבחור בפריט שהוא עיצובי מאד, אסתטי מאד ופרקטי מאד- דק.

יתרונות הדק לגינה

בעבר שמו בעלי בתים דגש רב על עיצוב הבית. אט , אט חלחלה ההבנה כי גינת הבית היא בעצם חלק בלתי נפרד ממנו, היא הדבר הראשון בו נתקל כל אם המגיע לביקור, ואם היא תהיה מטופחת ומעוצבת, היא תשתלב בהרמוניה נפלאה עם הבית כולו. אולם, בניגוד למדינות רבות בהן יש שפע מים ומזג אוויר נוח למדי, בישראל גם בעלי הגינות מוגבלים בהשקיה מטעמי חסכון במים והשמש הקופחת מקשה על גידול צמחייה מסוימת, למשל דשא שזקוק למים מרובים ונוטה להתייבש ולהצהיב בשמש.

הפתרון האידיאלי, המוכר לרבים ברחבי העולם, הוא כמובן דק איכותי. דק לגינה הוא לא רק אסתטי ויפה, הוא גם פרקטי. מדובר על משטח עץ שבא לחפות חלקים בגינה או בחצר. דקים לגינה עשויים מסוגי עץ שונים, למשל עץ אורן, סידר, טיק, איפאה אחרים. ההבדל בין העצים השונים הוא בגון, מקרם העץ ותכונות העץ הייחודיות לו.

דק לגינה הוא כאמור פתרון אולטימטיבי לחיפוי הגינה. המראה שהוא משווה לגינה הוא חמים ואירופאי מעט, אסתטי מאד וטבעי במיוחד שהוא מגיע בנוסף לפרגולה מרשימה. כמובן שהוא לא זקוק להשקיה וזוחלים לא יכרסמו אותו , כפי שהם עושים בדשא. הוא קל לטיפול ותחזוקה, וכשהוא עשוי מעץ איכות ומשובח, הוא גם יחזיק מעמד לאורך זמן רב.

מקצועיות היא שם המשחק

ישנן אפשרויות בלתי מוגבלות לעיצוב הדק בגינה, לפי רצונכם, טעמכם וסגנון הבית גדר העץ והגינה כולה. אפשר לבחור בדק מסוג מסויים, עץ רגיל או דק סינטטי וכן לבחור בין סוג עץ שונים, דק איפאה או דק אורן. להגביה אותו ביחס לשאר הגינה, לשלב אלמנטים עיצוביים, כמו חלוקי נחל או טוף ועוד המון דברים שתוכלו לשמוע עליהם בפגישת יעוץ עם המומחים שלנו בעץ.

גווני הדקים לגינה אף הם נתונים לשינוי, החל בבחירת עץ מסוים שיש לו הגוונים הרצויים לכם וכלה בצביעה של הדק לגמרי בכל גוון שתרצו.

עם דק לגינה מתקבלת תוצאה מקסימה שגם פותרת לגמרי את מגבלות ההשקיה, בעיות התחזוקה והתמודדות עם מזג האוויר.

בניית דק לגינה והתקנתו דורשים ידע, הבנת הקרקע במקום בו יותקן הדק, התאמת סוג העץ הטוב ביותר לאזור הגיאוגרפי בו מותקן הדק ותכנון תשתית שתתחשב בסוג הקרקע, בניקוז המים בגינה, ביישור האזור כדי שהדק יהיה אחיד וישר, כולל בידודו מהקרקע.