עבור לגלריה המורחבת

 

יש לכם רעיון ואתם לא יודעים איך לממש אותו? בשביל זה אנחנו פה.

חייגו אלינו 077-3307172

דק איפאה- עניין של יוקרה

רובינו מודעים כבר ליתרונות הרבים של דק. היופי, הפרקטיקה, החסכון הניכר במים, שדרוג מראה הגינה. כל הסיבות האלו ואחרות מביאות רבים להחלטה לבחור בדק לגינה או חצר הבית. אולם נותרת השאלה איזה סוג עץ לבחור?

דק איפאה הוא אחד מהמובילים בבחירת הקהל, ובצדק. אקזוטי, יוקרתי ומתאים מאד לאקלים הישראלי.

מה זה דק איפאה

מדובר בדק עשוי מעץ איפאה, הגדל באזורי קו המשווה. זה עץ ממשפחת העצים הקשים, בעל צפיפות רבה במיוחד, כזו שמקנה לו עמידות בפני פגעי מזג האוויר והזמן ואפילו בפני מזיקים שלא מצליחים לחדור אותו.

תכונות אלו הן מושלמות לבניית דק שממוקם באזורים חיצוניים ונאלץ להתמודד עם הזמן, עם השמש הקופחת ועם הגשם השוטף, וכן שריטות, מכות וחבטות.

דק איפאה משווה מראה אלגנטי ויוקרתי לחצר והמראה הזה נשמר למשך שנים רבות. מבחינה עיצובית בחירה בו היא החלטה נבונה, מה גם שבשל עמידותו הרבה הוא יכול לשאת משקל כבד. דק עץ איפאה ברוב המקרים יהיה עדיף על דק אורן או סוגי עץ אחרים.

אחת התכונות הבולטות של כל עץ הוא היותו חומר גלם טבעי ו"נושם". ככזה, יש לו נטייה להתכווץ ולהתרחב בחזרה בעקבות גשמים. כשמדובר על דק עשוי עץ איפאה, ועם השימון המתאים, התופעה הזו לא נגרמת והוא נותר אחיד, צפוף ויפה.

התקנה נכונה של דק איפאה

כדי להכין דק איפאה נדרש חיתוך שלו ללוחות בגודל הנדרש ועיבוד שלו, הכולל השחזה, ליטוש וכדומה. עיבוד העץ דורש מיכון מיוחד בשל קשיותו ורק אנשי מקצוע מומחים יכלים להפיק ממנו את המקסימום.

את ההתקנה מבצעים המתקינים אחרי סקירה של הקרקע והכנתה ומניחים אותו באופן מדויק וישר, כדי לשמור על תוצאה איכותית שתישמר לאורך זמן. כמו כן תקבל הנחיות בנוגע לחידוש הדק לאחר תקופה מסויימת והדרכים לשמר אותו במיטבו. אם השיקול בבחירת הדק הוא תחזוקה מינימלית מומלץ לבחור בדק סינטטי אשר נראה כמעט כמו דק רגיל ודורש רק תחזוקה מועטה אם בכלל.
אנו מזמינים אתכם להתרשם מעבודות עץ רבות מבית דקמן, ביניהם דק איפאה מרשים, אלגנטי ועשוי בשלמות ללא דופי.

אם אתם מבקשים לעצמכם דק איפאה שייראה במיטבו כל השנה ולאורך שנים רבות, מותקן בחוזקה לקרקע, בצבעו הטבעי או צבוע בגוונים לבחירתכם, הכתובת שלכם היא דקמן עבודות בעץ.