גדר לגינה – כל מה שרצית לדעת

בחרתם לרכוש גדר לגינה? תתחדשו! קיבצנו עבורכם מספר טיפים חשובים להתקנה נכונה ובטוחה של גדר בגינה.

  1. מקצועיות

עמידות גדר העץ בגינה לטווח ארוך היא, ברובם המוחלט של המקרים, נגזרת של מקצועיות ההתקנה שלה. התקנה בלתי מקצועית עלולה בהחלט לקצר את חיי הגדר ולהפוך אותה למרשימה הרבה פחות מהרגע הראשון. איש מקצוע בעל ניסיון בתחום יתכנן באופן מקצועי את המרווחים בין היסודות ויקפיד על כל החיזוקים הנדרשים לקבלת מראה מושלם ועמידות לאורך זמן. לכן, אם כבר החלטתם להשקיע בגדר לגינה ולהקדיש לשם כך את התקציב הדרוש, מומלץ מאוד לחשוב בראש גדול ולהשקיע גם בהתקנה מקצועית שתעשה את ההבדל.

    2 .עיצוב וסגנון – גדרות לגינה

מתכננים הזמנת גדרות לגינה? הפן הפונקציונלי שעומדות הגדרות למלא, הינו בעל השפעה מכרעת על הפן העיצובי שלה. אם הגדרות לגינה אמורות לחצוץ בין בינכם לבין החלל החיצון, העדיפו גדרות צפופות ואטומות יחסית, שיאפשרו לכם ליהנות מפרטיות מושלמת בגינה, ותהפוך את זמני הבילוי המשפחתי המשותף לאינטימיים ומהנים במיוחד. אם הגדרות בגינה שלכם מיועדות ליצירת מראה מרשים ובעל נוכחות שיקדם את פני המתקרבים אל ביתכם, ובמידה שמידת הפרטיות שלכם בגינה לא מאוד מטרידה אתכם, תוכלו להרשות לעצמכם ליהנות מגדרות סביב הדק בגינה בעיצוב מרווח שבה חללים מעוצבים הממזגים את האווירה השוררת בגינה עם המולת הרחוב שמעבר לה ומאפשרת לכם, השוהים בגינה, להתנתק מהעולם החיצון, ועם זאת, להישאר בעניינים. גדר עשויה קני במבוק הפכה בשנים האחרונות לאופציה אהודה על חובבי הטבע, משום שהיא משווה לגינה מראה טבעי ומרהיב במיוחד.

  1. צביעה מושלמת

הגדר שבגינה עלולה לצבור עם הזמן ריקבון. אם חשוב לכם לשמור על מראה מושלם ומרשים של הגדר לאורך זמן, דרשו מהתקין לצבוע גם את חלקה האחורי. בכך, תמנעו הצטברות ריקבון ותשמרו על מראה מדהים של הגדר בגינה לטווח ארוך.

  1. אחריות

ההשקעה בגדר לגינה היא השקעה לטווח הרחוק. משום שכך, דרשו אחריות על התקנת הגדר. למניעת אי הבנות עתידיות. גם אם במבט ראשון התהליך נראה לכם מייגע, זכרו כי במידה ותזדקקו בעתיד לתיקונים, המרדף אחר הקבלן המבצע והמחלוקת סביב הגדרת האחריות המגיעה לכם, עשויים להיות מייגעים הרבה יותר.

  1. עמידה בגדרי החוק

התקנת גדר לגינה אמורה, על פי חוק, להתאים לדרישות המוגדרות בטופס 4. אם חשוב לכם למנוע בעיות עתידיות ואתם מעדיפים לוודא כי הגדר שבגינה שלכם עומדת בכל התנאים הנדרשים, אל תוותרו על ייעוץ מקצועי של איש מקצוע בתחום טרם התקנת הגדר לגינה. ייעוץ מקצועי בנידון יאפשר לכם להיות רגועים וליהנות מגדר מושלמת בגינה שלכם בלב שלם. על כן, גם אם הייעוץ המקצועי מייקר במעט את עלות ההתקנה של הגדר, ההשקעה שווה בהחלט.