עבור לגלריה המורחבת

גדר עץ- שילוב של איכות ויופי

גדרות לגינה הן הדרך שלנו ליצור אינטימיות, פרטיות ואת קו המתאר הסופי של הבית שלנו וסביבו הגינה. בנוסף הן גם מספקות את הנופך האחרון והיפה, את המסגרת לתמונה שיצרנו באמצעות הגינה. כשהן עשויות עץ, סביבת הבית כולה מקבלת מראה נעים וחמים, מעין גדר של כל הזמנים. אין ספק כי גדר עץ היא אחת המסגרות המושלמות לתמונה הזו, מעצם היותה עשויה מחומר גלם חם, טבעי, משתלב בקונספט של גינה וצמחייה, ומשמח מאד את העין. גדרות שומרות עלינו מפני כניסת כלבים משוטטים, פולשים בלתי קרואים, שומרות על הילדים הקטנים בתוך מתחם הבית ומאפשרות לנו לחוש בנוח בסביבת ביתנו מבלי שצופים עלינו, ואם הן גם יפות ונעימות לעין, כמו למשל גדרות עץ, הרי שניתן לומר שכל המטרות הושגו.

 

יש לכם רעיון ואתם לא יודעים איך לממש אותו? בשביל זה אנחנו פה.

חייגו אלינו 077-3307172

 

אנו בדקמן מציעים לכם ייעוץ, ליווי ובנייה של גדר עץ שתתאים בדיוק כמו מסגרת לתמונה, הן באיכות ללא פשרות של חומרי הגלם, הן במקצועיות, והן במהירות ובדיוק הרב בגימור. חברתנו מורכבת מנגרים מקצועיים ואוהבי עבודת ידיים, מומחים בתחומם, בעלי נסיון רב, הן במתן ייעוץ מקצועי ללקוח והכוונה שלו תוך שימת לב לטעמו וסגנונו והן בליווי התהליך כולו, החל משלב העיצוב וכלה בהתקנה המדויקת.

מסגרת לתמונה טבעית

גדרות עץ הן הבחירה המועדפת של בעלי בתים רבים. הסיבה היא הקשר הישיר של החומר עם סביבת הגינה הטבעית והיופי הרב שמספקות גדרות אלו. סוגי העצים מהן נבנות גדרות עץ הם רבים ומגוונים, אולם הבולטים שבהם הם עץ אורן ועץ איפאה שיש להם תכונות של עמידות בפני שינויים אקלימיים, בנוסף ליופיים הרב.

גדרות עץ ניתן לבנות במגוון סוגים וסגנונות: ניתן לבנות גדר שהיא כולה על טהרת העץ, או לשלב בה אלמנטים וחומרי גלם נוספים כגון מתכת, במבוק, אדנים של פסי רכבת, ברזל ועוד. כל גדר והסגנון שלה, וכל גדר והחיבור שלה אל הגינה והבית. העיצובים נעשים בהתאם לסגנון הבית והגינה, תוך התייעצות על בעלי הבית. באופן זה ניתן לעצב גדר עץ בסגנון כפרי, קלאסי, מודרני ועוד, המשתלבת באופן הרמוני עם מראה דקים, פרגולה או מראה הבית כולו. לא רק זאת, רעיון נוסף לשילוב הרמוני בין הגדר לשער הכניסה היא בנייה אחידה שלהם או במראה התואם זה לזה.

שילוב זה מקנה למתחם הבית ולכניסה קו מתאר יוקרתי, אחיד ויפה מאוד. השער הוא זה המשמש לכניסה אל מתחם הבית, ויכול להיות גם השער המשמש לכניסת רכבים וחנייתם. למעשה, הדבר הראשון שהעין נתקלת בו בכניסה לבית הוא הגדר. היא מרמזת על הצפוי לנו מאחוריה, מקבלת את פנינו, ומעבר לתכונות החשובות שלה כאמצעי תיחום והפרדה, מדובר כאן על סגנון, על טעם ועל ייחוד.

גדר עץ- קלאסיקה של כל הזמנים

תכנון הגינה נעשה על ידי מומחים לדבר, המתחשבים בעיצוב הבית, עיצוב הגינה וגם מיקום הבית מבחינה גיאוגרפית. לבית בסגנון כפרי חם תותאם גדר עץ קלאסית כמו “של פעם”, נקייה ועל טהרת העץ, בעוד שלבתים עם עיצוב מודרני יותר, מתאימה גדר עץ בה משולבים חומרים אחרים, מודרניים, כגון מתכת. תכנון, בניית והרכבת הגדר מתבצעת על ידי אנשי מקצוע מומחים, המלווים את התהליך משלב היעוץ, התכנון והעיצוב, הכנת הגדר ועד התקנתה הסופית מסביב לדק שבגינת ביתכם. בשלב היעוץ מוצגות בפני הלקוח הסוגים השונים של העץ, השילובים היפים והמקוריים והעיצובים המיוחדים שניתן לעשות בשילוב של כמה חומרי גלם ביחד. גדר מעץ היא לא אחידה וסטנדרטית, אלא נבנית בהתאמה אישית, במיוחד לבית הלקוח. ניתן לבחור את עובי ורוחב לוחות העץ, ואת אופן הרכבתם של עבודות העץ – במאוזן או במאונך, והכל בהתאמה מלאה לצרכי הלקוח, על פי רמת האטימות אותה הוא רוצה לקבל ועל פי העיצוב בו הוא מעוניין.

כשאתם בוחרים גדר עץ, דאגו לעשות זאת אצל חברה בעלת מוניטין בתחום, ואשר יש לה הניסיון, הידע והוותק המקצועי בתכנון, עיצוב, בנייה והרכבה של גדרות עץ.